HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Chytré úložné prostory

Nábytek Polodna - kombinovaná komoda se šuplíky a dvířyk

Úložného prostoru není nikdy dost. Známe to totiž všichni - máme spoustu věcí, které je potřeba někam uschovat. Pokud bude mít každá věc své místo, bude se nám i lépe uklízet. Jen najít ty správné úložné prostory. Ale není to tak těžké, nebojte.

UNIVERZÁLNÍ KOMODY
Komoda je asi nejvariabilnější a nejoblíbenější úložný prostor. Důvody jsou prosté - dobře vypadají a jsou hlavně praktické. Můžeme si zvolit šuplíkové, s dvířky nebo kombinované. Dekorů je nepřeberné množství - od klasických bílých, přes dřevodekory až po barevné. Komoda se hodí do předsíně, obýváku, ložnice nebo dětského pokoje. Je jednoduše tak univerzální, že v dnešní době nechybí snad v žádné domácnosti.

MODERNÍ TRUHLY
Když se řekne truhla, skoro každý si představí starodávnou truhlu plnou pokladu. Ale již dříve se truhly používaly k úschově věcí. Dnes jsou truhly moderním kouskem nábytku, který můžeme různě využít. V ložnici třeba k úschově lůžkovin, v dětském pokoji si do ní mohou děti ukládat hračky a můžeme ji dát i do předsíně, kde může sloužit jako botník.

VÝSTAVNÍ REGÁLY
Na různé drobnosti, dekorace, suvenýry a knihy jsou nejlepší regály. Mají spoustu poliček, kde si můžeme všechno vystavit. Můžeme si vybrat i kombinované se šuplíky či dvířky. Jedná se o další univerzální jednoduchý kousek nábytku, pro který najdeme uplatnění snad ve všech místnostech našeho bytu či domu. 

PRAKTICKÉ BOTNÍKY
Ach, ta láska k botám. To ženy znají moc dobře, ale kam je pořád dávat? Chce to pořádný botník, to je jasné. Do méně prostorných předsíní dobře padnou jednoduché botníky se sedátkem, abychom ušetřili co nejvíce místa. V rozlehlých předsíních si můžeme dovolit několika patrový botník se zásuvkami. Má tu výhodu, že boty jsou uschované uvnitř zásuvek a předsíň tak vypadá vždy upraveně.

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Nábytek Polodna
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz