HLEDAT
0
Košík
0,- Kč
0

Do patra

Nábytek Polodna - dětská palanda bíláPatrové postele neboli palandy mají své místo v dětských pokojíčcích už celá desetiletí. Jsou skvělým řešením do menších pokojů, kde bojujeme s každým metrem čtverečním. Díky patrovým postelím vytvoříme dětem více místa na hraní, dovádění nebo prostor další potřebný nábytek.

Neoblíbenějším typem je patrová postel se dvěma lůžky. Do horního patra může vést žebřík nebo schůdky. Výhodou žebříku je to, že nezasahuje do prostoru, ale pro děti jsou pravděpodobně pohodlnější schůdky. Dětská patrová postel musí být samozřejmě vybavena kvalitní zábranou, která brání před případným pádem z horního patra postele.

Téměř všechny patrové postele jsou doplněny zásuvkami, které se skvěle hodí pro uschování lůžkovin nebo hraček.

 

„Než se definitivně rozhodnete pro patrovou postel, měli byste se ujistit, zda místnost, kde bude patrová postel stát, je dostatečně vysoká,“ radí pan Radek Polodna, majitel kamenné prodejny a eshopu s nábytkem Nábytek Polodna a pokračuje: „Vzdálenost horního lůžka od stropu by měla být minimálně 80 – 90 cm. Je to z toho důvodu, aby se dítě mohlo pohodlně posadit a neudeřilo se při pohybu vzhůru do hlavy.“

Patrové postele jsou nejčastěji vyrobeny z masivního dřeva. Je to proto, že masivní dřevo je vysoce odolné, zaručuje dlouhou životnost postele a především zajišťuje optimální nosnost a stabilitu. „V naší nabídce máme na výběr jak patrové postele v přírodním provedení, tak mořené bílou či jinou barvou“, doplňuje pan Polodna.

1
rychlé dodací lhůty
2
stabilně nízké ceny
3
zboží je možné platit dobírkou
4
profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka
5
doprava zdarma po celé ČR a části SR na celý sortiment
6
případné reklamace řešíme
7
systém věrnostních bodů
Kamenná prodejna
Havlíčkova 58
Jihlava

MAPA - jak k nám
OTEVŘENO
Po-pá  9,00 - 17,00
Sobota  9,00 - 12,00
Nábytek Polodna
Mám zájem o zasílání novinek:
Kuchyně Polodna
Nábytek Polodna
PRODEJNA
Havlíčkova 58
58601 Jihlava
email: prodejna@nabytekpolodna.cz

spolehlivá firma

GDPR
Obchodní oddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz
Marketingové a reklamační odddělení
mobil: +420 602 696 574
email: info@nabytekpolodna.cz